Etui na długopis E21
Kod: AS
Minimalna ilość zamówienia: 1 szt.
Dostępność 1-2 dni:
859 szt.
Rozmiar: 171 x 30 x 24 mm
Kolor:
Grafitowy
Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia otrzymasz od nas propozycję wizualizacji znakowania. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do wykonania zamówienia.
Jeżeli chcesz skorzystać z darmowej pomocy graficznej napisz do nas.
Kasia - Twoja asystenka
Opis
Doskonały pomysł na zapakowanie dowolnego artykułu piśmienniczego. Niezwykle eleganckie, zamykane na magnesy etui z czarnej ekoskórki zachwyca wykonaniem oraz funkcjonalnością. Wnętrze wyłożone welurem posiada gumkę do mocowania jednego artykułu piśmienniczego. Zamknięcie ozdobione metalową blaszką, na której możliwe jest wykonanie znakowania. Pasuje do wszystkich modeli długopisów.
Dane techniczne
| Rozmiar | 171 x 30 x 24 mm |
Potrzebujesz wsparcia?
Szukasz idealnych gadżetów reklamowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami – doradzimy, pomożemy i wspólnie zaprojektujemy coś wyjątkowego! Twoja marka zasługuje na gadżety, które przyciągną uwagę i zrobią wrażenie na Twoich klientach.
