Producenci
Gadżety dla dzieci: jak trafić do najmłodszego odbiorcy?
Gadżety dla dzieci: jak trafić do najmłodszego odbiorcy?

Rozdawanie gadżetów reklamowych wśród dzieci nie tylko daje radość obdarowanym, ale także wysyła sygnał do ich rodziców: „Nasza firma dba o Twoje pociechy”.

Przez dziecko do rodzica

Obdarowywanie gadżetami dzieci swoich klientów powinno być przemyślane. Radość dziecka to nie jedyny cel, jaki chcesz osiągnąć. Gadżet reklamowy ma przede wszystkim przynieść Ci korzyść marketingową. A więc powinien urzec nie tylko dziecko, ale także rodzica – Twojego klienta lub partnera biznesowego. Gadżety dla dzieci mają za zadanie bawić i uczyć. Wówczas klient dostrzeże, że Twoja firma przejawia troskę o rozwój jego najbliższych. Podarowując dzieciom breloki odblaskowe, które będą mogły nosić przy plecaku podczas drogi do szkoły, pokażesz, że zależy Ci na bezpieczeństwie najmłodszych. Jeśli zdecydujesz się na grę logiczną – klient dostrzeże, że troszczysz się o rozwój umysłowy jego dziecka. Natomiast wszelkiego rodzaju gadżety sportowe (np. skakanki, frisbee) ukażą Twoje wsparcie dla dziecięcego rozwoju fizycznego. Pamiętaj, o potrzebie, jaką ma zaspokajać gadżet. Niepraktyczny podarunek prędzej czy później trafi na dno szafy i nie będzie pełnił swojej funkcji marketingowej.

Kiedy obdarowywać dzieci?

Chociaż dzieci to wdzięczni odbiorcy, którzy mogliby dostawać prezenty 365 dni w roku, możesz urozmaicić swoją promocję, nadając jej odpowiednią tematykę. Na przykład – obdarować uczniów artykułami szkolnymi na przełomie sierpnia i września. Zabawki, gry i gadżety typowo rozrywkowe świetnie sprawdzą się jako upominek na Dzień Dziecka czy firmowe pikniki rodzinne. Nie zapominaj o swoich pracownikach – gadżetami możesz obdarować także dzieci osób utożsamianych z Twoją firmą.

Coś dla starszych...

  • artykuły szkolne, a wśród nich: długopisy, ołówki, gumki do ścierania, linijki...wszystko to, co niezbędne w piórniku ucznia!
  • gry – rozwijające w dzieciach logiczne myślenie i zdrową rywalizację.

Coś dla młodszych...

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej bogatej oferty – w Promoteca.pl znajdziesz szeroki wybór różnych gadżetów reklamowych, skierowanych do najmłodszych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl