Producenci
Trendy w marketingu: eko gadżety
Trendy w marketingu: eko gadżety

O potrzebie chronienia środowiska mówi się już od kilku lat. Popularnym stał się trend zero waste. Jak połączyć można ekologię i gadżety reklamowe?

Zero waste to sposób na ograniczenie marnotrawstwa. Według niego ludzie powinni starać się generować jak najmniej odpadów. Przenosząc tę ideę do marketingu, można zaproponować klientom ekologiczne gadżety reklamowe. Taka przyjazna środowisku kampania promocyjna pokaże Twoją firmę z dobrej strony – jako świadomą, nowoczesną i przyszłościową markę. Jakie gadżety możesz wybrać?

Torby bawełniane

Nie od dziś znane, ale wciąż lubiane – eko torby. Gdy Twoja firma rozda takie torby reklamowe bawełniane swoim klientom, będą oni wykorzystywali je na zakupach – tym samym nie będą zużywali siatek plastikowych. Choć są one wielorazowe, i tak wiele osób wykorzystuje je tylko na jedne zakupy. Dodatkowo, jeśli nadrukujesz na torbach logo swojej firmy lub chwytliwy slogan, zobaczy je wiele osób – to doskonała reklama!

Bambusowy kubek

To idealny gadżet dla miłośników kawy. Dzięki wielorazowemu bambusowemu kubkowi, będziesz mógł zrezygnować z papierowych kubków jednorazowych z popularnych sieciówek. Nie musisz rezygnować za to z kawy ze swojej ulubionej kawiarni – wiele punktów oferuje parzenie kawy w przyniesionym przez klienta kubku, a niektóre dodatkowo nagradzają tę proekologiczną postawę.

Drugie życie

Powszechnie wiadome jest, jak szkodliwy dla naszej planety jest plastik. Badacze środowiska szacują, że co roku wrzucamy do morza ok. 8 milionów ton plastiku! Pokaż, że Twoja firma nie chce przykładać do tego ręki. Wiele gadżetów reklamowych da się wyprodukować w sposób przyjazny środowisku. W Promoteca.pl oferujemy między innymi: eko puszki – w 100% wykonane z biodegradowalnego PLA. Jest to polimer, który otrzymuje się z surowców odnawialnych (np. mączki kukurydzianej). Taki gadżet po wyrzuceniu może zostać ponownie wykorzystany.

Warto stawiać na innowacyjne rozwiązania! Inwestując w eko gadżety, nie tylko promujesz swoją firmę, zyskuje na tym także jej wizerunek.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty sklepu Promoteca.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl