Apteczki reklamowe

Dobrze prowadzona kampania reklamowa naprawdę ma znaczenie, dlatego dobrze jest upewnić się, że uwzględnia się w swoich planach produkty typu apteczki reklamowe. Naszym zdaniem te zestawy są dokładnie tym, co powinni posiadać wszyscy klienci i pracownicy, a jeśli Państwa marka im to zapewni – tym lepiej!

Apteczki z logo – doskonały wybór

Nasza szeroka gama apteczek reklamowych jest idealna do rozdawania w wybranych grupach odbiorców, gdyż nada się do użytku niemal wszędzie. Apteczki z nadrukiem mogą być ulokowane w biurze, na imprezach firmowych lub w domu, a specjalna ich wersja apteczki samochodowe to już must-have w każdym bagażniku.

Dodatkowym atutem wykorzystania apteczki z logo jako elementu działań marketingowych jest fakt, że to rzecz łatwa w dystrybucji. Można ją z powodzeniem rozdawać na targach, wystawach, w szkołach, uniwersytetach i gdziekolwiek chce się promować swoją markę.

Apteczki reklamowe – w trosce o bezpieczeństwo i markę

Niezależnie od tego, czy działają Państwo w służbie zdrowia, czy chodzi o pracę z ciężkim sprzętem, zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów i pracowników są zawsze najważniejsze.

Zapewne wiedzą to Państwo i mają na uwadze świadomość bezpieczeństwa i higieny pracy – dlatego tym bardziej warto rozważyć zakup niestandardowej apteczki reklamowej ze wszystkim, co jest potrzebne do udzielenia pierwszej pomocy, w tym bandażami, plastrami i innymi niezbędnymi elementami.

Zapraszamy również do tego, by sprawdzić inne nasze akcesoria domowe – celem uzupełnienia zestawu upominkowego.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl