Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci

Breloki multifunkcyjne reklamowe

Typowy brelok promocyjny to sprawdzone od dawna narzędzie marketingowe. Można jednak iść o krok dalej: brelok wielofunkcyjny, jak sama nazwa wskazuje - oferuje znacznie więcej niż tylko sposób na trzymanie kilku kluczy przy sobie. Zachęcamy więc do tego, by sprawdzić oferowane w niniejszej kategorii breloki, by odkryć, jaką każdy z nich niesie dodatkową funkcję, a potem – użyć tych wybranych z korzyścią dla swojej firmy!

Breloki multifunkcyjne reklamowe – każdy chce je mieć!

Niezależnie od tego, czy ma to być brelok wielofunkcyjny z logo, który ma dodatkowo służyć jako touch pen, kompas, czy ściereczka do czyszczenia – w naszej ofercie znajdzie się coś w punkt dopasowanego do potrzeb danej marki oraz potencjalnych odbiorców, których chce się ucieszyć takim reklamowym podarunkiem.

Promoteca.pl z przyjemnością oferuje szeroką gamę promocyjnych breloków wielofunkcyjnych, które są idealnym dodatkiem o praktycznym charakterze do każdej kampanii marketingowej, jaką można mieć na myśli i w jaką Państwa marka może celować.

Brelok multifunkcyjny z logo – mała rzecz, a jaka przydatna

Firmowy brelok wielofunkcyjny to naprawdę dobra opcja promocyjna. Im większa funkcjonalność, którą może zaoferować brelok, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie używany przez klientów – a im częściej będą z niego korzystać, tym większa ekspozycja marki.

To genialne rozwiązanie, z którego również i Państwo powinni śmiało skorzystać. Zatem serdecznie zapraszamy raz jeszcze – nasze breloki multifunkcyjne reklamowe są do Państwa dyspozycji!

 • nowość
 • nowość
 • nowość
Brelok do kluczy z kompasem V2451-02 Brelok do kluczy z kompasem V2451-02
Producent: AXPOL
1,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
 • nowość
Brelok do kluczy z kompasem V4021-03 Brelok do kluczy z kompasem V4021-03
Producent: AXPOL
1,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
 • nowość
Brelok do kluczy z kompasem V4021/A-03 Brelok do kluczy z kompasem V4021/A-03
Producent: AXPOL
2,02 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
 • nowość
Brelok do kluczy z pojemnikiem na leki V4916-32 Brelok do kluczy z pojemnikiem na leki V4916-32
Producent: AXPOL
4,06 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
 • nowość
 • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl