Breloki z żetonem do wózka reklamowe

Na pewno każdy spotkał się z sytuacją, gdy po dotarciu do supermarketu okazywało się, że nie ma żetonu/monety, która pozwala na skorzystanie z wózka zakupowego. Państwa firma może wyjść naprzeciw swoim Klientom w tej kwestii: rozdając breloki z żetonem do wózka, dzięki którym taki problem odejdzie w niepamięć!

Tym bardziej, jeśli chodzi o promocję sklepu, który sam korzysta z wózków - wtedy promocyjne breloki z żetonem do wózka reklamowe na 100% sprawdzą się jako idealny sposób na promocję marki i przypomnienie klientom, jak przydatna i wartościowa jest firma, która to zapewnia.

Breloki z żetonem do wózka – doskonały pomysł!

Nasz bogaty wybór breloków może spełnić oczekiwania każdej firmy – tym bardziej, że każdy dostępny w tej kategorii brelok z żetonem do wózka może być oznakowany dowolnym logo.

Tym samym, breloki z żetonem do wózka z nadrukiem są nie tylko przydatne w supermarkecie, ale i jeśli chodzi o branding marki, bowiem pokazują logo firmy za każdym razem, gdy klienci otwierają drzwi.

Dostarczamy firmowe breloki z żetonem do wózka z nadrukiem w różnych kolorach, stylach i rozmiarach, dzięki czemu wiele supermarketów, sieci handlowych i innych firm może wybrać najlepsze wzory dla swojej marki.

Przy okazji zachęcamy też do tego, by spojrzeć na inne, dostępne w Promoteca.pl gadżety domowe – z ich pomocą można stworzyć fajny, skuteczny zestaw produktów reklamowych, które mocno przełożą się na zwiększenie świadomości marki, skutecznie ją promując i naprawdę ocieplając jej wizerunek.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl