Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Karafki i dzbanki reklamowe

Posiadamy szereg dzbanków i karafek dostępnych dla firmowego brandingu. Wszystko, co musisz zrobić, aby stworzyć genialny upominek promocyjny, to dodać do wybranych produktów dane swojej firmy. Dostępnych jest wiele stylów, wzorów i rozmiarów, dlatego na 100% każda firma znajdzie w Promoteca.pl karafki i dzbanki reklamowe zgodne z wizerunkiem marki, jak również i inne akcesoria kuchenne, z jakimi warto w naszym sklepie się zapoznać.

Karafki i dzbanki reklamowe – oto, co mamy do zaproponowania!

Myśleli Państwo w kontekście marketingowym o tanich szklanych naczyniach? Składa się znakomicie, bowiem właśnie tutaj można się wyposażyć w produkty takie jak dzbanek czy karafka z nadrukiem – idealnie nadające się na firmowe promocje.

Nasza strona internetowa zawiera ogromny wybór różnych dzbanków promocyjnych i reklamowych karafek, które są odpowiednim gadżetem promocyjnym dla każdej firmy. Właśnie dlatego również i Państwo powinni rozważyć wykorzystanie ich w celach reklamowych.

Karafki i dzbanki z logo – dlaczego nie!?

Mamy zarówno duże dzbanki szklane reklamowe, jak i mniejsze, niestandardowe karafki z nadrukiem – taki dzbanek czy karafka z nadrukiem można dostosować za pomocą opcji dostępnych w Promoteca.pl do konkretnych wymagań marki.

Wystarczy zlecić nam ozdobienie wybranego produktu za pomocą logo firmy, informacji o firmie czy hasła biznesowego, a my umieścimy je bezpośrednio na produktach w sposób elegancki i profesjonalny tak by, jak najlepiej wskazywały na jakość firmy. Karafki i dzbanki reklamowe podbiją serca każdej grupy odbiorców!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl