Karteczki samoprzylepne z nadrukiem

Jeśli szukają Państwo ciekawego u praktycznego sposobu na promocję marki, zachęcamy do tego, by rozpowszechniać karteczki samoprzylepne z logo wśród współpracowników i klientów. Potem wystarczy obserwować, jak rośnie świadomość marki, gdy codziennie przekazywane są z ręki do ręki, ciesząc swoją przydatnością i pięknie eksponując firmę przy okazji.

Karteczki samoprzylepne – efektowna i efektywna reklama

Dostępne w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów promocyjne karteczki samoprzylepne to zabawne i niedrogie narzędzie, które warto wpleść w planowane akcje marketingowe. Tym bardziej, że są potrzebne każdemu, czyli będą doceniane przez wszystkich, każdego dnia i na każdym kroku.

Swoją popularnością aktualnie dorównują takim promocyjnym bestsellerom, jak kubki reklamowe czy ołówki, które również znajdą Państwo w ofercie Promoteca.pl. To wystarczający argument przemawiający za tym, by przekazać część firmowego budżetu na marketingową akcję, w której główną rolę będą grać te promocyjne akcesoria biurowe.

Promoteca.pl to między innymi producent karteczek samoprzylepnych – u nas jest w czym wybierać!

Nasza oferta produktów w zakresie gadżetów biurowych obejmuje firmowe karteczki samoprzylepne. Jednak te zestawy notatek są nie tylko przydatne na obszarze biura, ale mogą być również z pożytkiem i na co dzień używane w szkołach, na uczelniach wyższych, uniwersytetach, bibliotekach oraz wszystkich innych miejscach, gdzie potrzeba notowania ważnych informacji jest nagminna. Słowem: karteczki samoprzylepne z logo mogą przydać się każdemu i wszędzie!

Wszyscy pracownicy, którzy muszą pilnować deadline’ów, mogą również korzystać z karteczek samoprzylepnych z logo, a za każdym razem, gdy będą robić szybkie notatki, będą przypominać sobie, że wygodę zawdzięczają właśnie Państwa firmie.

Karteczki biurowe z logo – zawsze przydatne i przyjemnie tanie

W naszej ofercie niedrogich produktów biurowych dostarczamy różnego rodzaju karteczki samoprzylepne. Ten ogromny wybór kolorów i stylów z pewnością przypadnie Państwu do gustu i nade wszystko sprawi, że znajdą się dokładnie takie pasujące do konkretnej branży, czy nawet charakteru planowanej kampanii.

Jako wszechstronny producent oferujemy również promocyjne karteczki samoprzylepne, karteczki samoprzylepne z okładką, bądź w zestawach z zakreślaczami. Wszystkie można dostosować za pomocą dowolnego logo – czym po otrzymaniu z Państwa strony odpowiednich instrukcji, z przyjemnością się zajmiemy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić Państwa do przejrzenia naszej oferty karteczek samoprzylepnych z logo i składania zamówień.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl