Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

W związku z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej oraz podczas bezpośredniego kontaktu z klientami w pracy, maseczki ochronne są niezbędnym elementem życia codziennego. Maseczki zapewniane przez pracodawcę stanowią doskonały sposób na promocję firmy.

Użyteczne maseczki ochronne

Maseczki ochronne znacząco podnoszą bezpieczeństwo i są szczególnie pomocne przede wszystkim w profilaktyce chorób przenoszonych drogą kropelkową. Zastosowanie produktu daje poczucie ochrony, podnosząc komfort psychiczny. Maseczki ochronne zapewniane przez pracodawcę to dowód na jego troskę o pracowników i klientów. Bezpieczne warunki pracy to reklama sama w sobie. Maseczka ochronna z nadrukiem lub z logo na opakowaniu to doskonały element identyfikacji wizualnej marki.

Wygodne i bezpieczne maseczki ochronne

Estetyczna, jakościowa maseczka zapewnia odpowiednią ochronę przy zachowaniu cyrkulacji powietrza. Wykonanie z trzech warstw gwarantuje większą ochronę, chroniąc przed zanieczyszczeniami, płynami czy drobnoustrojami. Uniwersalne maseczki ochronne można z łatwością dopasować do kształtu twarzy, dzięki wszytemu drucikowi. Zaopatrzenie w dwie miękkie, elastyczne i wytrzymałe gumki wpływa na wygodę użytkowania i uszczelnienie maski, zapobiegając zsuwaniu się z twarzy. Oferowane maseczki ochronne produkowane są w Polsce, a opakowanie w postaci solidnego kartonu dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami w transporcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl