Producenci

Monitory aktywności reklamowe

Szukają Państwo idealnego produktu promocyjnego, który może być powiązany z kampanią na rzecz zdrowia lub fitnessu? Te promocyjne monitory aktywności reklamowe to wielofunkcyjny cud, który wszyscy klienci pokochają!

 

Monitory aktywności reklamowe – genialny ruch marketingowy!

Oprócz wyświetlanego czasu – niektóre nasze monitory aktywności reklamowe jako zaawansowane urządzenia fitness z nadrukowanym logo mierzą również: spalanie kalorii, kroki, dystans i aktywność snu.

Wystarczy wybrać, czy krokomierze, czy inne opaski sportowe lepiej wpisują się w koncepcję kampanii i użyć tego na swoją korzyść.

 

Monitory aktywności reklamowe – oferta w Promoteca.pl

Można postawić na klasyczne gadżety sportowe, ale można iść o krok dalej i dać wybranej grupie odbiorców coś naprawdę szałowego: i są to właśnie widoczne tutaj monitory aktywności z logo, bądź innym dowolnym nadrukiem – wedle Państwa uznania.

Nasze monitory aktywności reklamowe z łatwością łączą się ze smartfonami za pomocą nowoczesnej technologii i są odpowiednie dla urządzeń z systemem Android i nie tylko. Każdy z tych monitorów aktywności promocyjnych wyposażony jest we wszystko, czego może od nich oczekiwać Państwa potencjalny klient i to w zgrabny sposób przełoży się na promowanie dobrego imienia marki.

Nie wiedzą Państwo, na które nasze monitory aktywności z logo się ostatecznie zdecydować? Nic nie szkodzi! Z racji tego, że my znamy je najlepiej – z przyjemnością doradzimy w tym temacie. Wystarczy się z nami kontaktować i opowiedzieć o potrzebach swojej marki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl