Producenci

Pendrivy z logo

Nie da się ukryć, że pendrive reklamowe to jedne z najpopularniejszych dzisiaj gadżetów promocyjnych. Wiedząc o tym, staramy się dać Państwu tyle swobody, ile możemy w wyborze tego najlepiej dopasowanego do danej firmy, czy konkretnej kampanii.

W związku z tym mamy do zaproponowania ogrom stylów promocyjnych pamięci USB. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo czegoś bardzo oficjalnego, artystycznego czy bardziej rekreacyjnego, na każdą okazję znajdzie się odpowiedni pendrive. Wybrane urządzenie USB będzie standardowo zaopatrzone w 1-2 kolorowe nadruki – aby pasować do obranego brandingu pod każdym względem.

Pendrive reklamowe – atrakcyjny wybór, dobre ceny

Pamięć USB jest jednym z najczęstszych rodzajów zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, nic więc dziwnego, że każda nowoczesna osoba posiada pendrive reklamowe – czasem w sporych ilościach. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo zaoferować swoim klientom, potencjalnym i lojalnym, pracownikom, czy też partnerom biznesowym najlepsze i najbardziej zaawansowane opcje przechowywania newralgicznych danych.

Cena zamawianego w Promoteca dysku USB zależy głównie od oferowanej przestrzeni dyskowej, jednak nie trzeba długo eksplorować naszej oferty, by odkryć, że jest to bardzo opłacalna inwestycja. Poniżej znajdują się wybrane cechy, którymi nasze pendrivy reklamowe wyróżniają się na tle konkurencji. Dzięki zapoznaniu się z nimi będą mieć Państwo absolutną pewność co do tego, że jeśli chodzi o ten rodzaj gadżetów – warto zamówić je u nas, podobnie jak i inne brandingowe hity sprzedażowe typu gadżety podróżne oraz wiele innych, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

Pendrive z logo – technologia i jakość

Interfejs jest jedną z funkcji, która najlepiej pokazuje ogólną sprawność firmy w zakresie opracowywania pamięci USB i mogą Państwo mieć pewność, że pod tym względem jest u nas naprawdę wzorowo. Równie znakomicie jest, jeśli chodzi o samą jakość – a ma to znaczenie, w końcu ta kwesta jest jest kolejnym ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, wybierając pendrive reklamowe dla swoich celów brandingowych.

Pendrive USB z nadrukowanym logo to zabawny, ale praktyczny sposób, aby wskoczyć na falę technologii i zapewnić swoim klientom przydatny przedmiot promocyjny! W Promoteca w odpowiedzi na takie marketingowe potrzeby oferujemy kompleksową ofertę, którą na pewno będą Państwo zainteresowani, jeśli chcą Państwo rozdawać wśród wybranego targetu przedmiot promocyjny, który będzie na 100% używany, eksponując firmowe logo.

Nasza oferta jest w tym kontekście zdecydowanie najlepsza, bo pozbawiona niespodzianek, takich jak dodatkowe koszty konfiguracji. Natomiast, jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty – nasz zespół doradców z chęcią na nie wszystkie odpowie, czy też doradzi, które nasze pendrivy z logo najlepiej wpiszą się w planowaną kampanię.

Pendrive reklamowe – zdecydowanie warto!

Na ich fenomen wśród gadżetów promocyjnych na pewno wpływa sama elastyczność – wszakże są to mini dyski twarde i mogą przechowywać pliki wszystkich opisów – od dokumentów, przez zdjęcia, aż po filmy. Umieszczając na nich swoją markę - najlepiej po obu stronach – można mieć pewność, że logo czy nazwa firmy zawsze będą dobrze widoczne dla potencjalnych klientów i o to właśnie chodzi!

Zachęcamy do tego, by wybrać pendrive z nadrukiem z naszej oferty, postawić na naprawdę dynamiczne kolory (jeśli jest to zgodne z wizerunkiem marki) i przyciągnąć w ten sposób uwagę ludzi do swojej oferty.

Najlepsze jest to, że pendrive reklamowe jako forma promocji niosą naprawdę wysoki wskaźnik akceptacji - spójrzmy prawdzie w oczy, kto by chciał odrzucić pamięć USB, dostając taki elektroniczny gadżet za darmo? Właśnie dlatego, że nie ma takich osób, jest to w kontekście brandingowym naprawdę świetny prezent - jeśli więc zastanawiają się Państwo, co dać swojemu personelowi lub klientom, naprawdę nie trzeba się zastanawiać dalej niż pamięci USB ozdobione logotypem – z naszej oferty. Warto skorzystać z ich potencjału dla swojego biznesu.

Długopis, pamięć USB Mauro Conti - czarny Długopis, pamięć USB Mauro Conti - czarny
Producent: promo
51,79 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kieszonkowy dysk bezprzewodowy, chmura Kieszonkowy dysk bezprzewodowy, chmura
Producent: promo
211,41 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Luksusowy notatnik A5, pamięć USB 8GB i długopis - niebieski Luksusowy notatnik A5, pamięć USB 8GB i długopis - niebieski
Producent: promo
89,53 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Notatnik A5 Executive, pamięć USB 8GB, długopis, touch pen - niebieski Notatnik A5 Executive, pamięć USB 8GB, długopis, touch pen - niebieski
Producent: promo
111,89 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Notatnik A5 Kyoto, pamięć USB 16 GB Notatnik A5 Kyoto, pamięć USB 16 GB
Producent: promo
139,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Notatnik A5, pamięć USB 4GB Notatnik A5, pamięć USB 4GB
Producent: promo
67,37 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Notatnik ok. A5, pamięć USB 8GB Notatnik ok. A5, pamięć USB 8GB
Producent: promo
40,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pamięć USB Pamięć USB
Producent: promo
9,15 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pamięć USB "twist" Pamięć USB "twist"
Producent: promo
31,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Point | 1 touch pen, pamięć USB 4GB Point | 1 touch pen, pamięć USB 4GB
Producent: promo
37,33 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl