Selfie stick reklamowe

Od czasu powstania selfie użytkownicy smartfonów na całym świecie szukają sposobu na zrobienie zdjęcia grupowego, które nikogo nie wytnie z kadru – również przy okazjach, takich jak imprezy firmowe czy targi branżowe. Z racji tego właśnie, że taka potrzeba pojawia się w lokalizacjach na całym świecie, wymyślne selfie stick to świetny sposób na przeniesienie marketingu firmy na dosłownie wyższy poziom.

Selfie stick – to działa!

Promocyjne uchwyty do selfie ułatwiają marketing, gdy są ozdobione firmowym logo. Atrakcje turystyczne, imprezy towarzyskie, rodzinne weekendy, specjalne wydarzenia - selfie stick mogą przydać się przy się wiele różnych ekscytujących okazjach i tym samym przemawiać do szerokiej gamy klientów.

Jeśli więc chcą Państwo, aby klienci robili dużo zdjęć na organizowanym wydarzeniu, przy okazji stając się najlepszymi ambasadorami marki – warto dać im szansę zrobienia tego za pomocą promocyjnych selfie stick. To znakomity pomysł na zwiększanie świadomości marki – i to za każdym kliknięciem.

Kijek do selfie – kijek do sukcesu!

Niestandardowe selfie stick i inne akcesoria do telefonów to modny prezent reklamowy, który jest kompatybilny z iPhone'ami i urządzeniami z Androidem. Obrandowany kij do selfie jest wspaniałym prezentem motywującym do subtelnego reklamowania Państwa biznesu. Od jakiegoś czasu jest też jednym z najmodniejszych prezentów, jeśli chodzi o targi i wydarzenia. Dlaczego więc Państwo nie mieliby go dołączyć do swojej kampanii?

Oferujemy w Promoteca.pl różnorodne selfie stick oraz szeroką gamę akcesoriów, które mogą towarzyszyć promocyjnym kijom selfie, dla uzyskania pełnego efektu marketingowego. Jeśli szukają Państwo spersonalizowanych kijów do selfie hurtem w najlepszej cenie, zachęcamy do tego, by porozmawiać z jednym z naszych przyjaznych pracowników. Na pewno znajdzie się coś w punkt zgodnego z budżetem i potrzebami marki.

Selfie stick – i wszystko widać!

Wygląda na to, że żaden produkt nie umknie temu, by wykorzystać go w kontekście promowania logo firmy, a im więcej zabawy, tym lepiej promowany jest wizerunek marki. Właśnie dlatego kijek do selfi może nieść wiele dobrego i pozytywnego dla działań brandingowych Państwa marki.

Co może być bardziej zabawnego niż obrandowany selfie stick? Nazwa firmy i logo pojawiają się na uchwycie, dzięki czemu będą naprawdę bardzo dobrze widoczne. Co więcej, jeśli zdecydują się Państwo na niestandardowy kij do selfie, profil u góry uchwytu również może być dostosowany do kształtu Państwa logo lub dowolnego innego kształtu. Nie można uzyskać lepszego brandingu niż to – czas przekonać się o tym osobiście!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl