Słoiki reklamowe

Słoiki reklamowe ostatnio zyskały na popularności. Powinni więc Państwo również zdecydować się na taką modną kampanię marketingową, rozdając niestandardowe słoiki reklamowe, gdy przyjdzie czas na następne duże wydarzenie w branży! Owszem – kubki i bidony też są fajne, ale dlaczego nie pójść o krok dalej?

Słoiki reklamowe - polecamy nasze!

Słoiki reklamowe nie są już ograniczone do kiszonek i konserw - są idealne do umieszczania na nich swojego logo i serwowania ulubionych napojów podczas następnej imprezy firmowej. Mogą je Państwo również rozdawać na targach i festiwalach, aby dać tłumom wyjątkową i niezapomnianą pamiątkę – znakomicie sprawdzają się jako modne słoiki do picia.

Zachęcamy do tego, by przeglądać nasz wybór opcji już teraz!

Słoiki reklamowe z logo – atrakcyjny wybór dla świadomych marek

Nasze niestandardowe słoiki reklamowe z logo to niezapomniane, wyjątkowe i retro produkty promocyjne, które z pewnością przyciągną tłumy i zaprezentują Państwa markę nowym odbiorcom. Promocyjne słoiki reklamowe to też świetny sposób, aby zmienić modny i tak już popularny produkt promocyjny w gadżet promujący Państwa markę.

Zachęcamy do tego, by razem z innymi zamówionymi w Promoteca.pl gadżetami, rozdawać je w torbach prezentowych dla klientów i pracowników. Te zabawne i niepowtarzalne słoiki reklamowe z nadrukiem będą używane codziennie, gwarantując powtarzalną ekspozycję dla dowolnej marki. Dzięki niezliczonym możliwościom dostosowywania na pewno każdy u nas znajdzie coś dla siebie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl