Producenci

Stacje pogodowe reklamowe

Promocyjne stacje pogodowe reklamowe są idealne dla marek działających na zewnątrz, firm odzieżowych, firm zajmujących się sportem i rekreacją.

Owszem – klasyczne gadżety sportowe też są fajne do rozdawania wśród różnych grup odbiorców, ale to właśnie stacje pogodowe z logo niosą ten miły element zaskoczenia, który może przysporzyć jeszcze więcej klientów.

 

Stacje pogodowe reklamowe – atrakcyjne ceny i wybór

Nie da się ukryć: stacje pogodowe reklamowe są naprawdę inteligentnym i eleganckim sposobem na przyciągnięcie uwagi odbiorców docelowych – uzyska się to w świetny sposób, dzięki dobrze umieszczonemu logo.

Dlaczego więc nie dodać ich do swojej strategii promocyjnej, skoro dzięki promocyjnym stacjom pogodowym, opatrzonym firmowym logo można naprawdę zadowolić wybrany target!

 

Stacje pogodowe z logo – to jest to!

Nie muszą Państwo zarządzać stacją informacyjną, stacją radiową ani być klimatologiem, aby zintegrować stację pogodową ze swoją strategią marketingową lub kampanią. Jednak co ważne – poprzez opcje takie jak stacja pogodowa z logo można pomóc przygotować klientów i pracowników na każdą pogodę.

Cyfrowa stacja pogodowa reklamowa sprawia, że będą otrzymywać informacje o pogodzie i warunkach środowiskowych w biurze, w domu lub w podróży.

Firmowe stacje pogodowe są fantastyczne jako korporacyjne prezenty, ponieważ te wysoce użyteczne urządzenia gwarantują, że ich końcowi użytkownicy zawsze będą miło kojarzyć markę, po otrzymaniu od niej takiego upominku.

Mają Państwo dodatkowe pytania o nasze stacje? Służymy pomocą!

Cyfrowa stacja pogodowa V3068-03 Cyfrowa stacja pogodowa V3068-03
Producent: AXPOL
Cena: 66,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cyfrowa stacja pogodowa V3069-32 Cyfrowa stacja pogodowa V3069-32
Producent: AXPOL
Cena: 42,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stacja pogodowa z zewnętrznym czujnikiem P279.201 Stacja pogodowa z zewnętrznym czujnikiem P279.201
Producent: AXPOL
Cena: 167,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl