Torby z juty reklamowe

Jeśli chodzi o promowanie marki w sposób przyjazny dla środowiska, torby z juty stanowią idealny wybór. Wykonane z naturalnych materiałów roślinnych i posiadające dużą powierzchnię do drukowania, promocyjne torby jutowe są idealne do podnoszenia świadomości marki. Pokażą również przyjazne dla środowiska idee marki.

Torby z juty reklamowe – popatrz na ofertę Promoteca.pl

Torby z juty z nadrukiem stanowią idealną równowagę między praktycznymi, tanimi produktami promocyjnymi a odpowiedzialnością za środowisko. Wraz ze stale rosnącą świadomością naszego wcześniejszego nonszalanckiego podejścia do planety i tegoż następstw, ważniejsze stało się postrzeganie każdej firmy jako tej przyjaznej środowisku i poprzez takie torby reklamowe można to zrobić.

Firmowe torby jutowe z pewnością będą nie tylko reklamować logo firmy lub komunikat kampanii, ale również będą prezentować „zielone” preferencje danej marki.

Torby z juty reklamowe z logo – dla brandingu marki

Oferujemy różne rozmiary – dlatego można znaleźć u nas torby z juty reklamowe z nadrukiem odpowiednie do wszystkich sytuacji. Małe torby jutowe stanowią idealny prezent na wydarzenie branżowe, nic więc dziwnego, że są często zamawiane w Promoteca.pl po to, by były używane przez np. uczestników targów jako dodatkowa torba na prezenty reklamowe.

Duże torby z juty są natomiast bardzo praktycznymi przedmiotami, które często stają się integralnym elementem zakupów. Warto je mieć w swoim arsenale marketingowym i eksponować logo przy tej okazji!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl