Wagi bagażowe reklamowe

Te przydatne wagi bagażowe reklamowe pozwalają skrócić czas i stres na lotnisku. Mogą ważyć bagaż do różnych zakresów kg i wyświetlać wyniki w wybranej jednostce, zgodnie z osobistymi preferencjami Państwa klientów. Warto je włączyć w planowane działania marketingowe!

Wagi bagażowe reklamowe – warte rozważenia!

Mogą Państwo w większości modeli wybrać, gdzie mają być umieszczone logo lub nazwa firmy – dodanie ich na produkcie, jakim jest waga do bagażu – zawsze sporo dodaje w kontekście dodatkowej wartości promocyjnej.

Nasze wagi bagażowe reklamowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są dostępne w różnych kolorach, celem idealnego dopasowania do marki. Zachęcamy do tego, by potraktować te reklamowe gadżety podróżne jako naprawdę skuteczny sposób dotarcia do wybranej grupy docelowej, a szczególnie turystów czy biznesmenów często udających się w delegacje.

Wagi bagażowe z logo – dobry pomysł na reklamę

Wystarczy wybrać coś interesującego z naszej oferty - mamy wagi bagażowe reklamowe dopasowane do potrzeb różnych firm i branż. Bez względu jednak na to, w jakiej dziedzinie Państwo działają, w każdym przypadku taka waga bagażowa stanowi idealny prezent dla zapalonego podróżnika.

Ponieważ linie lotnicze są tak surowe w kwestii limitów bagażu, te schludne, niewielkie wagi do bagażu z logo mogą pomóc potencjalnym klientom zaoszczędzić fortunę, którą by musieli uiścić w kontekście opłaty za bagaż. Znakomity obszar brandingowy pozwala promować markę na przydatnym upominku promocyjnym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl